Osijek: VIJESTI: Događaji

Rotary Club Osijek ponosno najavljuje svoj tradicionalni Božićni koncert:

Božićni koncert RC Osijek

RC Osijek ponosno najavljuje svoj tradicionalni Božićni koncert:

Tradicionalni Božićni koncert Rotary Cluba Osijek predstavlja zajedničku suradnju osječkih rotarijanaca i prijatelja kluba, kao darovatelja, na prikupljanju sredstava za klupske humanitarne projekte. Posebnost ovogodišnjeg koncerta jest ta da su njegovi izvođači nadareni studenti glazbenih akademija u zemlji i inozemstvu, bivši učenici osječke Glazbene škole Franje Kuhača, solisti Goran Cah i Kristina Owais, violinist Zvonimir Krpan i pijanist Domagoj Maras. Vokalni solisti nastupit će uz klavirsku pratnju Sandre Mikulandre Tutavac. Rotary Club Osijek njeguje dužu tradiciju pomaganja mladih glazbenika. Kako je vidljivo iz našeg večerašnjeg programa, neki od njih već promiču ime našeg grada diljem svijeta. Prepoznali smo njihovu nadarenost i potičemo ih da i dalje nastave kročiti putovima uspjeha. Vjera je to u naše mlade glazbenike, ponos Grada Osijeka i naše hrvatske Domovine!

Prilozi: